      • TRIAD Transformer VPM240-10400
      1/1
      TRIAD Transformer VPM240-10400
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 1
      • Reviews
      Electrical Rating:2500 VA
      Nominal Primary Voltage:100 V/120 V/220 V/240 V
      Nominal Secondary Voltage:120 V/240 V
      Secondary Voltage in Series:240 V CT at 10.40 A
      Secondary Voltage in Parallel:120 V at 21.80 A
      Primary Frequency:50 Hz/60 Hz