      • Arcol Resistor HS10010KJ
      1/1
      Arcol Resistor HS10010KJ
      There is no price at present, you can Request a Quote
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Rated voltage (DC):1.90 kV Tolerance :±5 % Rated power :100 W Resistance: 10 k Ω Resistance value deviation :± 5% Rated voltage: 1.9kV