      • Arcol Resistor HS200150RJ
      1/1
      Arcol Resistor HS200150RJ
      There is no price at present, you can Request a Quote
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Tolerance :±5 % Rated power :200 W Resistance: 150 Ω Length: 89.7 mm Width: 72.5 mm Height: 41.8 mm