      • Arcol Resistor HS2575RJ
      1/1
      Arcol Resistor HS2575RJ
      There is no price at present, you can Request a Quote
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Resistance:75Ω Limit voltage: 550V Weight: 14g
      Ask questions
      (0/1,200)
      Max 1200 characters
      • Q: Can I get a refund if the price of a product drops shortly after my purchase?
      • Q: How can I search for products on the website?
      • Q: How can I check the status of my refund?
      View More
      Question has been sent successfully
      Reviews
      • A
        Anonymous user
        Nov 25, 2022
        Arcol Resistor HS2575RJ
        All was ok! No problems whatsoever.
        Helpful
        Unhelpful
      Arcol Resistor HS2575RJ
      People who bought this item also viewed
      New In stock for sale, PHOENIX Surge Protection Device FLT 100 N/PE CTRL-3.0
      PHOENIX Surge Protection Device FLT 100 N/PE CTRL-3.0
      New In stock for sale, Delixi Fuse RT16-00 40A
      Delixi Fuse RT16-00 40A