      • Arcol Resistor HS502R2J
      1/1
      Arcol Resistor HS502R2J
      There is no price at present, you can Request a Quote
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Rated voltage (DC):1.25 kV Tolerance :±5 % Rated power :50 W Resistance:2.2Ω