      • AVC Fan DA04015B12L
      1/1
      AVC Fan DA04015B12L
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 18
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      The AVC Fan is high quality!
      Size: 40 * 40 * 10 mm
      Bearings: Ball bearings
      Voltage: 12V
      Material: PTB
      Current: 0.21A