      • Danfoss Compressor DSH381A9ABU
      1/1
      Danfoss Compressor DSH381A9ABU
      Segment usage Air conditioning
      Voltage 380 V
      Phase 3 Ph
      Frequency 60 Hz
      Net Weight 121 kg
      Cooling capacity 50Hz (Btu/h) 278052
      Cooling capacity 60Hz (Btu/h) 376355