      • Danfoss Compressor SH230A6ACQ
      1/1
      Danfoss Compressor SH230A6ACQ
      There is no price at present, you can Request a Quote
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Parameter
      Series SH Series
      Type Scroll compressor
      Refrigerant R410A
      Segment usage Air conditioning
      Voltage 230 V
      Phase 3 Ph
      Frequency 50 Hz
      Net Weight 108 kg
      Cooling capacity 50Hz (Btu/h) -
      Cooling capacity 60Hz (Btu/h) 234800