      • Danfoss Compressor SH230B6ABQ
      1/1
      Danfoss Compressor SH230B6ABQ
      Segment usage Air conditioning
      Voltage 230 V
      Phase 3 Ph
      Frequency 50 Hz
      Net Weight 108 kg
      Cooling capacity 50Hz (Btu/h) -
      Cooling capacity 60Hz (Btu/h) 234800