      • Danfoss Compressor SH380A9AJY
      1/1
      Danfoss Compressor SH380A9AJY
      Segment usage Air conditioning
      Voltage 380 V
      Phase 3 Ph
      Frequency 60 Hz
      Net Weight 164 kg
      Cooling capacity 50Hz (Btu/h) -
      Cooling capacity 60Hz (Btu/h) 374100