      • Danfoss Compressor SY380A9CAY
      1/1
      Danfoss Compressor SY380A9CAY
      There is no price at present, you can Request a Quote
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Parameter
      Series SY Series
      Type Scroll compressor
      Refrigerant R134a; R22; R407C
      Segment usage Air conditioning
      Voltage 380 V
      Phase 3 Ph
      Frequency 60 Hz
      Net Weight 164.9 kg
      Cooling capacity 50Hz (Btu/h) -
      Cooling capacity 60Hz (Btu/h) 322500