      • Danfoss Compressor SY380A9XE
      1/1
      Danfoss Compressor SY380A9XE
      Voltage 380 V
      Phase 3 Ph
      Frequency 60 Hz
      Net Weight 158 kg
      Cooling capacity 50Hz (Btu/h) -
      Cooling capacity 60Hz (Btu/h) 322500