      • Danfoss Compressor SZ380A9PBG
      1/1
      Danfoss Compressor SZ380A9PBG
      There is no price at present, you can Request a Quote
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Parameter
      Series SZ Series
      Type Scroll compressor
      Refrigerant R134a; R407C
      Segment usage Air conditioning
      Voltage 380 V
      Phase 3 Ph
      Frequency 60 Hz
      Net Weight 158 kg
      Cooling capacity 50Hz (Btu/h) -
      Cooling capacity 60Hz (Btu/h) 305800