      • Delta Fan AFB1724L-EBR00
      1/1
      Delta Fan AFB1724L-EBR00
      There is no price at present, you can Request a Quote
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Parameter
      Series AFB Series
      Fan Type Axial Fan
      Size / Dimension ø172 mm or ø175 x 69.0 mm
      Voltage - Rated DC 24V
      Speed (RPM) Low
      Frame Thickness 38 mm Or Right Side Exhaust