      • EBG Resistor LXP-35-100KR
      1/1
      EBG Resistor LXP-35-100KR
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 63
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      LXP-35 35 W operating power TO-220 package configuration Tolerance range ±0.5 % to ±10 % Ohmic range 0.05 Ω to 1 MΩ (higher values on request) Temperature coefficient ±50 ppm/°C for ≥ 10 Ω Non-Inductive design ROHS conform