      • EBG Resistor UXP-600-4KR
      1/1
      EBG Resistor UXP-600-4KR
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 3
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      UXP-600 600 W operating power Tolerance range ±5 % to ±10 % Ohmic range 0.1 Ω to 1.5 MΩ Temperature coefficient ±150 ppm/°C to ±500 ppm/°C Non-Inductive design ROHS conform High insulation & Partial discharge performance