      • EBG Resistor UXP-800-2KR
      1/1
      EBG Resistor UXP-800-2KR
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 2
      • Reviews
      UXP-800 800 W operating power Tolerance range ±5 % to ±10 % Ohmic range 0.1 Ω to 1 MΩ Temperature coefficient ±150 ppm/°C to ±500 ppm/°C Non-Inductive design ROHS conform High insulation & Partial discharge performance