      • Eltra Encoder EL58C2000Z5L10X3PR
      1/1
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 1
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      External diameter (max):58 mm
      Shaft diameter (max):12 mm
      Resolution (max):24,000 ppr
      Output frequency (max):300 kHz