      • Honeywell Sensor 4040PC100G5D
      1/5
      Honeywell Sensor 4040PC100G5D
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 2
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Supply Voltage: 5 VDC +/-0.25
      Supply Current: 10 mA max.
      Output Source Current: 0.5 mA max