      • IKO Linear Guideway CRW3-275SL
      1/1
      IKO Linear Guideway CRW3-275SL
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 1
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Width: 18 mm High: 8 mm Way Length: 275 mm Cr: 0.638 kN C0r: 0.609 kN