      • KOYO Hollow-shaft Incremental Rotary Encoder TRD-2EH1500A
      1/1
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 2
      • Reviews
      Supply Voltage:4.5 to 13.2V DC
      Output Voltage("L"):0.4 V or lower
      Load Supply Voltage:30 V DC or lower
      Output Current(Sink):Up to 30 mA
      Consumption Current(No Load):50mA or lower
      Maximum Response Frequency:200 kHz