      • KOYO Compact Universal Incremental Rotary Encoder TRD-J1000-SW
      1/1
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 2
      • Reviews
      Supply Voltage:4.75 to 30 V DC
      Output Voltage("H"):[(Supply Voltage) -2.5 V] or more
      Output Voltage("L"):0.4 V or lower
      Output Current(Sink "L"):Up to 30 mA
      Output Current(Source "H"):Up to 10 mA