      • KOYO Solid-shaft Incremental Rotary Encoder TRD-N30-RZ
      1/1
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 3
      • Reviews
      Supply Voltage:4.75 to 30 V DC
      Output Voltage("H"):[(Supply Voltage) -2.5 V] or more
      Output Voltage("L"):0.4 V or lower
      Output Current(Source "H"):Up to 10 mA