      • KOYO Hollow-shaft Incremental Rotary Encoder TRD-SH2000A
      1/1
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 1
      • Reviews
      Supply Voltage:4.5 to 13.2V DC
      Output Voltage("L"):0.4 V or lower
      Load Supply Voltage(Output):30 V DC or lower
      Output Current:Up to 30 mA(Sink Current)
      Maximum Response Frequency:200 kHz