      MALLORY Capacitor LP392S050C9P3
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 103
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      50V 3900UF 25mm*50mm