      • Moeller Contactor DILM650/22(RA110)
      1/1
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 1
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      The Moeller Contactor is high quality!
      Rated operational current
      AC-3380 V 400 V [Ie]
      650 A
      AC-1Conventional free air thermal current, 3 pole, 50 - 60 HzOpenat 40 °C [Ith =Ie]
      1041 A
      AC-1Conventional free air thermal current, 1 poleopen [Ith ]
      2125 A