      • Nemicon Encoder NOC-HP200-2MHC
      1/1
      Nemicon Encoder NOC-HP200-2MHC
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 2
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Reviews
      Power Supply(Vcc): DC10.8 to 26.4V
      Current Consumption: 70 mA Max
      Output Voltage: L 0.5V Max
      Maximum Sink Current: 20 mA
      Maximum Frequency Responese:200kHz