      • Nemicon Encoder NOC-HP2000-2MD
      1/1
      Nemicon Encoder NOC-HP2000-2MD
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 2
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Reviews
      Supply Voltage :DC4.5-5.5V(C-MOS)
      Current Consumption: 70mA Max(C-MOS)
      Output Voltage:L 0.5V Max
      H 2.5V Min
      Maximum Sink Current:20 mA
      Maximum Frequency Responese:200kHz(-5000P/R)
      1kHz(-10000P/R)