      • Omron Switch Z-15GM255-B
      1/1
      Omron Switch Z-15GM255-B
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 14
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      The Omron Switch is high quality!
      Current Rating (Amps) :15A (AC), 6A (DC)
      Voltage Rating - AC: 125 V
      Voltage Rating - DC: 30 V