      • Panasonic Resistor ERA-2AEB3572X
      1/1
      There is no price at present, you can Request a Quote
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      35.7 kOhms ±0.1% 0.063W 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film