      • RIFA Capacitor PEG4502000
      1/1
      RIFA Capacitor PEG4502000
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 679
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      2000V 1.8NF foot pitch:15mm