      Rubycon Capacitor 100YXJ100M10X20
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 1248
      • Reviews
      Temperaturerange(℃):-40~105 Ratedvoltage(V):100V Capacitance(uF):100uF φD(mm):10 L(mm):20 Ratedripplecurrent(mArms):1040105℃/100kHz ESRorZ(mΩ):12020℃/100kHz Durability(h):10000