      Rubycon Capacitor 25ZLJ560M8X20
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 104
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Temperaturerange(℃):-40~105 Ratedvoltage(V):25V Capacitance(uF):560uF φD(mm):8 L(mm):20 Ratedripplecurrent(mArms):1960105℃/100kHz ESRorZ(mΩ):4120℃/100kHz Durability(h):10000