      Rubycon Capacitor 450BXW82MEFR18X30
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 181
      • Reviews
      Temperaturerange(℃):-40~105 Ratedvoltage(V):450V Capacitance(uF):82uF φD(mm):18 L(mm):30 Ratedripplecurrent(mArms):1825105℃/100kHz,730105℃/120Hz Durability(h):12000