      Rubycon Capacitor 450VXH180MEFCSN30X25
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 160
      • Reviews
      Temperaturerange(℃):-25~105 Ratedvoltage(V):450V Capacitance(uF):180uF φD(mm):30 L(mm):25 Ratedripplecurrent(mArms):1170105℃/120Hz Durability(h):5000