      • Schneider Contactor LC1E65F5N
      1/1
      Schneider Contactor LC1E65F5N
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 2
      EasyPact TVS 3-pole contactor, rated working current: 65A (AC3), main contact: 3NO, control coil: 110VAC, 50Hz