      • Schneider Controller Module LXM62PD84A11000
      1/1
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 1
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      The Schneider Controller Module is high quality!
      LXM62PD84A11000
      POWER SUPPLY DRIVE
      LEXIUM LXM 62
      42-84 A
      50/60 HZ +/- 5 %
      24 V DC
      84 A