      • Siemens Circuit Breaker CED63B040L
      1/1
      There is no price at present, you can Request a Quote
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Parameter
      Type Type CED6
      BreakerType General Purpose Molded Case Circuit Breakers
      Number of Poles 3 pole
      Rated Current 600V AC, 500V DC
      Ampere Rating 40A