      • Siemens Circuit Breaker CMD63B700
      1/1
      There is no price at present, you can Request a Quote
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Parameter
      Type Type MD
      Breaker Type Sentron Molded Case Circuit Breakers
      Trip Unit Type Thermal-Magnetic
      Sentron Series Type Highest IC Rating and Current Limiting
      Maximum Voltage 600 V AC
      Number of Poles 3 pole
      Specific Application Type Standard 40°C Breaker
      Continuous Current Rating 700A