      • SPRAGUE Capacitor CP54B1EB405K
      1/1
      SPRAGUE Capacitor CP54B1EB405K
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 8
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      100V 4UF 45MM*45MM*21MM