      • SUNON Fan KDE1206PTB3
      1/1
      SUNON Fan KDE1206PTB3
      ✔ In Stock (Can ship in 5-7 days)
      Quantity
      MOQ : 19
      Payment Methods
      • Online Support 24/7
      • 12 Months Warranty for New Products
      • 30 Days Money Back Guarantee
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      The SUNON Fan is high quality!
      Brand: SUNON
      Model: KDE1206PTB3
      Size: 60*60*25MM
      Rated voltage: DC 12V
      Power: 0.7W