- a
- b
- c
- d
- e
- f
- g
- h
- i
- j
- k
- l
- m
- n
- o
- p
- q
- r
- s
- t
- u
- v
- w
- x
- y
- z
- 3
- 7
Fast Track to a Quote
Fast Track to a Quote










Certification | Testing
Factory Certified
Refund guarantee
24h refund guarantee
Secure Payment
PayPal Verified

100% Original
Genuine OEM Parts
Fast Delivery
Shipped via FedEx / DHL / UPS
12-Month Warranty
Worry-Free Coverage
Secure Packaging
Safe & Reliable
5,000+ Global Suppliers
Trusted by Professionals
Send us your model numbers or nameplate details.
We will match your request with our 5,000+ verified suppliers and issue a quotation.
| Fan Type | DC Fan |
| Series | PMD Series |
| Voltage | 24 VDC |
| Frame Size | 92 mm |
| Frame Thickness | 38 mm |
| Frame Material | PBT Plastic |
| Bearing Type | Ball |
| Speed | Extra Low |
| Function | AutoRestart |
| Size | 92 mm x 38 mm |
| Power Current | - |
| Power Consumption (WATTS) | - |
| Speed | - |
| Air Flow | - |
| Static Pressure | - |
| Noise | - |
| Termination | - |
| IP Rating | - |
| Approval Agency | - |
| Operating Temperature | - |
| Weight | - |
A: International orders may be subject to customs duties, taxes, and import fees levied by the destination country. These charges are the responsibility of the recipient and are determined by the customs authorities. It's advisable to check with your local customs office for information on potential fees before placing an international order.
A: Yes, for upcoming popular products, we often offer pre-order options. You can find pre-order information on the product page and follow the instructions to place a pre-order.
A: We cannot offer a refund if the price of your purchase decreases. However, within a certain period of time, we can provide you with a certain amount of discount coupons as compensation.
Jan 22, 2026
Nov 20, 2025
Nov 08, 2025
Feb 12, 2025
Nov 18, 2024
Mar 23, 2024
Dec 17, 2023
Oct 06, 2023
Oct 04, 2023
Mar 09, 2022