      • TDK-LAMBA SWITCH HWS1500-5
      1/1
      TDK-LAMBA SWITCH HWS1500-5
      There is no price at present, you can Request a Quote
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Input Single-phase Input Voltage Range[AC] 85 to 265Vac Input Voltage Range[DC] 120 to 330Vdc Efficiency 81% Typ. Rated Output Voltage[DC] 5Vdc Output Voltage Range[DC] 4 to 6Vdc Maximum Output Current 300A Maximum Output Power 1500W