      • TECO Servo Drive ESDA15C-CB401B17I
      1/1
      Series ESDA Series
      Rated Current 15A
      Phase 3 Phase
      Rated Voltage 220V
      Motor Type CB Series
      Motor Output 400W
      Motor Speed 2000rpm
      Motor Voltage 110V