      • TECO Servo Drive ESDA20B-TSB751A17F
      1/1
      Series ESDA Series
      Rated Current 20A
      Phase 1 Phase
      Rated Voltage 220V
      Motor Type TSB Series
      Motor Output 750W
      Motor Speed 1000rpm
      Motor Voltage 110V