      • TECO Servo Drive ESDA30A-CB201A17F
      1/1
      There is no price at present, you can Request a Quote
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Parameter
      Series ESDA Series
      Rated Current 30A
      Phase 1 Phase
      Rated Voltage 110V
      Motor Type CB Series
      Motor Output 200W
      Motor Speed 1000rpm
      Motor Voltage 110V