      • TECO Servo Drive ESDA30A-CC201B17H
      1/1
      Series ESDA Series
      Rated Current 30A
      Phase 1 Phase
      Rated Voltage 110V
      Motor Type CC Series
      Motor Output 200W
      Motor Speed 2000rpm
      Motor Voltage 110V