      • TECO Servo Drive ESDA30B-CB201A27F
      1/1
      Series ESDA Series
      Rated Current 30A
      Phase 1 Phase
      Rated Voltage 220V
      Motor Type CB Series
      Motor Output 200W
      Motor Speed 1000rpm
      Motor Voltage 220V