      • TECO Servo Drive ESDA40A-CB401B27I
      1/1
      There is no price at present, you can Request a Quote
      • Specifications
      • Q&A
      • Reviews
      Parameter
      Series ESDA Series
      Rated Current 40A
      Phase 1 Phase
      Rated Voltage 110V
      Motor Type CB Series
      Motor Output 400W
      Motor Speed 2000rpm
      Motor Voltage 220V