      • TECO Servo Drive ESDA40B-CB102B17F
      1/1
      Series ESDA Series
      Rated Current 40A
      Phase 1 Phase
      Rated Voltage 220V
      Motor Type CB Series
      Motor Output 1KW
      Motor Speed 2000rpm
      Motor Voltage 110V